P!nk - růžová není jenom pro Barbie :D

31. července 2010 v 14:53 | Kerol
Určitě každý z vás zná známou americkou zpěvačku P!nk. pink v překladu znamená růžová. Pink je ale drsná a výstřední zpěvačka a proto není růžová jenom pro Barbie. Když se nad tím tak zamyslím, nepojmenovala se tak náhodou aby tuto špatnou domněnku lidí nezměnila?? Co myslíte??

Pink (mimochodem správně se to píše s vykřičníkem - P!nk )
Povolání: Zpěvačka, herečka
Datum narození: 08. 09. 1979
Místo narození: Doylestown, Pennsylvanie, USA
Znamení: Panna

Pink se ve skutečnosti jmenuje Alecia Beth Moore. Mladá Pink si velmi zamilovala hudbu, a pokud nemusela mluvit, tak raději zpívala. Ráda chodila do klubu, který jí umožnil vyjádřit sama sebe zpěvem, a tancem. Ve třinácti se seznámila s populárním tanečníkem, se kterým začala tancovat a zpívat, s jeho rapovou kapelou. Ve čtrnácti složila svou první píseň. Psaním písní, vyjadřovala své pocity, které získala během svého dětství a dospívání. Každý pátek večer, navštěvovala klub, kde zažila svých 5 minut slávy. Celé toto nadšení pro hudbu jí bylo k něčemu hodně dobré. Dnes je velice populární a kdo by neznal písničky jako Dear Mr. President, Sober nebo So What ??

P!nk se objevila ve filmech Ski to the Max (2000), Rollerball (2002). Poté přišla role ve filmu Charlieho andílci: Na plný pecky a objevila se takév hororu Katakomby. Byla na listině osobností, které měly hrát Janis Joplin v její nové biografii nazvané Gospel According to Janis, ale účast odřekla s tím, že by film byl neslušný k této osobnosti, protože filmoví tvůrci nechtěli zahrnout její smrt předávkováním heroinem.
Sony Pictures Entertainment projevilo žádost o její účast v dalším dílu Charlieho andílků. P!nk řekla: "Doufám, že budu moci svou roli hrát jako zlá holka."

P!nk je přední bojovnicí organizace PETA. Svým hlasem přispívá ke kauzám jako například boj proti KFC. Poslala dopis Princi Williamovi, v němž ho kritizuje kvůli honu na lišku a jeden poslala také Královně Alžbětě, kde protestovala proti použití pravé medvědí kožešiny na čepicích londýnské hradní stráže.
P!nk je tvrdohlavá a drsná ale určitě její nejbližší vědí jak dokáže být hodná. Ke světu má svůj postoj, který dává světu jasně najevo. To oní vypovýdá že je charakterní člověk!

Alba

2000 - Can't Take Me Home
2001 - M!ssundaztood
2003 - Try This
2006 - I'm Not Dead
2008 - FunhouseTak to je vše o P!nk! Je to dobrá zpěvačka, co myslíte?? A jakou máte neraději od ní písničku ?? (napište prosím do komentářů,pokud to někdo vůbec čte :D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento článek??

Ano.. :D
Ujde :O
Ne!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama