Dveře Chaosu

14. srpna 2010 v 14:31 | Maki |  Filmy & Hudba
Ahoj všichni. Chtěla bych Vám představit Mangu, -Dveře Chaosu- od Ryoko Mitsuki. Ti, co Mangu čtou, tak ví, že se většinou čte od zadu a z prava do leva. :D Jelikož se jedná o Mangu, je známo, že bývá na díly. Zatím jsou jen 3(Tedy alespoň v K. Varech) Ale věřím, že co nevidět budou i další díly... Doufám :D Ale teď k příběhu.
Sestry, Mizerie a Clarissa ovládají čtvero Dveří, které dělí svět temnoty od světa lidí. Když se některé z těchto dveří otevřou, začnou pronikat zlé síly a zrůdy do světa lidí, tím zavládne chaos. Sestry jsou klíče ode dveří. Rikher, jejich doposaď nazývaný přítel, unese Clarissu, oslabí tak dveře a démoni mají cestu volnou. (Rikher byl jeden ze strážců klíčů, ale svou funkci zradil). Jedině na Mizerii je, aby sestru dostala zpět. Připojí se k ní druhý ze strážců, Zelfa. Spolu pronásledují Rikhera a jeho bandu nesvůr. Na cestách se dostávají až do města Zazaatzu. Tam se po tragédii rozděluje cesta Mizerie a Zelfi. Mize se připojí k tajemné spolucestující Giselle a s pravdou o sobě si uvědomuje, že stratila osobu, kterou miluje. Nalezne Zelfu a setká se ještě někdy se setrou? Kdo ví...
Stručný přehled, který by Vás měl nabádat k tomu, aby jste si knížky půjčily a přečetly. Příběh je opravdu krásný a zapletený. Věřím, že až přečtete, usoudíte, že je to opravdu krása. :)     
Dveře Chaosu 1
Dveře Chaosu 2
Dveře Chaosu 3
Dveře Chaosu
                                                                                                                           Příjemné čtení přeje Vaše Maki :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama