Strach má velké oči!!

16. srpna 2010 v 16:07 | Kerol |  Cesta do hlubin mojí mysli
Jak se říká "Strach má velké oči". Na to bude hodně pravdy. Přece když se něčeho bojíte nedokážete myslet na něco jiného. Třesete se hrůzou a nedokáže myslet na nic krásného. Mysl vám začernal ten hrozivý, děsivý STRACH!!!
Neznám nikoho kdo se nebojí. Každý se bojí. Je to součást živé bytosti. Proč neříkám lidí? No protože i zvířata se něčeho bojí. Malí živočichové se bojí predátorů, sloni se bojí myší a tak dále...
Každý se bojí i vy! I když si to nechcete třeba přiznat!
Já se bojím, že ztratím někoho blízkého, na kom mi záleží. Budím se v noci s hrůzou, že například moje nejlepší kamarádka je mrtvá! Je to děsivé a dlouho mi trvá než na to přestanu definitivně myslet. Ale to znáte taky ne?
Jak přemoct STRACH? To je těžké! Každý by si měl najít svůj způsob, protože každý jsme jiný a každý se bojíme něčeho jiného. Mě pomůže se někdy vyplakat a někdy zase usnout. Občas mi také pomůže se někomu svěřit ale největší zbraní proti strachu je se mu postavit čelem!
Moje nejmenovaná kamarádka má obrovský strach z hadů. Jednou měla jet na výměnný pobyt do Francie. Rodina u které měla bydlet měla doma hady! Oh jé! Nejdříve jim chtěla napsat jestli by je nechtěli někam ukrýt, ale něco vám povím, když se vrátila už z nich nemá tak obrovský strach. Vadí jí to, ano, ale už snese se na ně alespoň podívat na obrázku.
Tím jsem vám chtěla říct, že i když má strach velké oči, není důvod kvůli němu hned plašit. On není nepřemožitelný, jen na vás je jestli se sním dokážete porvat!
Vaše Kerol
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento článek??

Ano.. :D
Ujde :O
Ne!!

Komentáře

1 tynkakroupova tynkakroupova | Web | 16. srpna 2010 v 16:35 | Reagovat

já si klidně přiznám, že se bojím skoro všeho....xD

2 LindulkaxxD LindulkaxxD | 18. srpna 2010 v 8:44 | Reagovat

krásný článek :D a máš docela pěkný blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama