Jsem anti-rasista!

14. února 2011 v 14:00 | Kerol |  Cesta do hlubin mojí mysli
FUJ!
Tím fuj nevyjadřuji to že bych byla rasista. Já jsem totiž antirasista!
No ale nejdříve co to vlastně ten rasismus je?
To je utlačování etnických menšin a lidí jiné rasy.
Ale podle mě, rasisti jsou jenom hloupí lidé, jelikož vlastně my VŠICHNI jsme černoši! Člověk jako takový se vyvíjel z člověka černé pleti, tak mi proboha někdo vysvětlete jak někdo normální může být rasista?

Já osobně proti cizincům a lidem jiné pleti rozhodně nic nemám. Jsou to lidé stejně jako my! Cítí stejně a přemýšlí stejně! Mám mnoho přátel jež jsou jiné pleti a copak je utiskuji a urážím je? NE!

Třeba já mám slabost pro čenochy. Příjdou mi tak exotiční a když jsou svalnatí tak jsou naprosto k sežrání. Když to tak řeknu na rovinu tam mě na nich doslova rajcují ty jejich plné rty a vypouklé čelo ale hlavně ta čokoládová pleť! Ale musím se i přiznat, že občas narazím ve městě na asijce, který se mi líbí...

Takže já nejsem rasista a jsem proti Rasismu!
Nesnáším, když je někdo rasista i když moje jedna kamarádka je a to na ní doslova nesnáším! Ale co, je to její rozhodnutí a s tím já nic nezmůžu.

Ale rasismus se dá rozdělit do dvouch skupin!
Jedni se zmohou jenom na slova a na nadávky, to je právě ta moje kámoška.
A ti druzí jsou radikálnější, dávají na jevo svůj odpor a dopouští se i násilí!

Ale je tady jedna věc proti, které ostře vystupuji!
Romové/cikání kolem sebe koupou, že my je utiskujeme. Že my jim bereme práva!
Ale to jsou kecy! Mají sociální dávky a bůhví co ještě, přitom mají deset aut. A ještě něco Vám řeknu! Nikdy jsem žádnýmu romovi neublížila a dokonce do jednoho jsem se zamilovala ale to co udělali mě by se mělo nějak trestat! Pak, že my jsme rasisti ale oni, romové, mě už třikrát přepadli a dělal s tím někdo něco? NE! 
Tak laskavě ať se nebrání tím žě my je utiskujeme když jejich děti mlátí nás!

(Omlouvám se jestli někomu křivdím ale tak to vidím já a mluvím ze svých zkušeností!)

Tak to je všechno k rasismu a doufám, že nikdo si to nebral nijak osobně! A třeba si někdo uvědomí, že jsme lidé! Stejní lidé, jenom jiných barev a žijeme v 21. století tak snad se nemusíme chovat jako hova**!

Napsala Kerol
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 14. února 2011 v 14:50 | Reagovat

Proboha. Volým. Vyvýjel. Mně spíš vadí lidé, kteří neumí psát.

2 LillyWhite LillyWhite | 15. února 2011 v 17:22 | Reagovat

Pravdu díš! Mám stejný nazor. ;-)
PS.: Mě pravopisné chyby zas až tak nevadí. :)

3 Labanda © Labanda © | Web | 15. února 2011 v 17:28 | Reagovat

jé já těch chyb nasekám no bóže, nikdo není bez chyb tak ať toho už nechají každej má svůj styl psaní a chyby mě nevadí s já tě dám do žebříčku na tt rasisimus v pondělí se v tom mém na blogu najdeš ;-) :-)

4 Kleo Báthory Kleo Báthory | E-mail | Web | 8. dubna 2014 v 17:45 | Reagovat

LEN iných farieb? Ja som skôr ako tvoja kamoška, ona dobre vie, prečo tak rozmýšľa, keď tak ešte rozmýšľa. Keby sa ľudia ako ty zamysleli, čo nám Židia diktujú a čo majú za cieľ, tak by si mala taký názor aj ty, ako má ona. Bola by si schopná mať dieťa s človekom inej rasy, aj keď biela rasa vymiera? Všetko toto je plánované, chcú bielych zlikvidovať a baby ako ty to nevidia a ešte sa vyhlasujú za hrdú antirasistku (a potom som ja podľa nich rasistka, keďže mám rada svoju rasu a nenávidím multikulturalizmus).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama