Outsider

30. března 2011 v 15:43 | Kerol |  Kouzla mojí propisky
Tak nějak jsem vymyslela a napsala další povídku. Když jsem jí vymýšlela, nápad se mi moc líbil ale po uveřejnění jsem měla pocit, že to bude nejhorší povídka na celém webu www.ourstories.ic.cz
Jenže dnes jsem byla pochválena až jsem se dojala k slzám. Vážně nekecám, já jsem hrozně citlivá a když někdo pochválí mou práci a nebo napíše komentář, pokaždé se tak nějak zetetelím štěstím. Je to nádherný pocit! Myslím, že blogaři a spisovatlé vědí o čem mluvím.

Ale teď tedy k té povídce. Jelikož jsem to již zveřejnila na Ourstories tak bych to asi správně neměla zveřejňovat tady a tak jenom přikládám odkaz na povídku, pro toho kdo by si jej chtěl přečíst. A pokud někdo váhá a neví co ho čeká, přikládám malý úryvek, který by vás snad mohl přesvědčit. Ale nikoho nenutím!


"Asthone, ne!" vykřikla zděšeně.
On znechuceně odvrátil obličej a udělal to, co udělal už dvacetkrát. Vystřelil! Uslyšel bouchnutí, jak její tělo spadlo na zem k ostatním. Ve třídě zbyl už jenom on.
Rozhlížel se po té spoušti, co způsobil ale ani malý náznak výčitek se nedostavil. Pomyslel si, že ani oni neměli výčitky, když jemu a ostatním ubližovali. Jak se tak rozhlížel, uviděl na zemi papír potřísněný krví. Asthon se shýbl a zvednul ho.
"Milý Asthone," stálo krasopisně na papíře potřísněném krví, "tohle je přesně třicátý prvý dopis pro tebe. Už je to rok, co se ti to snažím říct, ale asi jsem slabá osobnost, nebo jsem úplně hloupá. Vždyť co je špatného mít někoho rád? I když tohle to ostatní vidí jinak. Společnost nedovoluje, aby se oblíbenkyně školy zamilovala do tebe. Do takového outsidera!" při těchto napsaných slovech se mu tajil dech. "Ale srdci se nedá poručit! I když jsem se o to zpočátku pokoušela. Bezvýsledně! Pokaždé, když tě vidím, roztaju jako máslo. Pokaždé, když vidím, jak ti ubližují, láme mi to srdce. Jsem ale příliš velký zbabělec, na to abych se ke svým citům k tobě přiznala. Ale snad jednou, až se k tomu odhodlám, budeš mou lásku opětovat a ostatní to pochopí. Mám ale strach a obrovský! Nejsem typ holky, který by se srovnal s tím, že by byl outsider. Možná ale láska k tobě zvítězí a my, Asthone, budeme konečně spolu. S vyznáním lásky a s tisíce polibků tvoje Connie." Nad "i" bylo nakresleno malé srdíčko. "PS: Snad se tento dopis k tobě dostane dřív, než bude pozdě!"
Asthon se znovu nevěřícně podíval na cár papíru, ale skutečně nahoře bylo jeho jméno a na konci zase to její. Connie.
"Ach, Connie," povzdechnul si. Z tváří se mu pomalu skutálela slza, která dopadla na krví zahalené tělo nebohé Connie s prostřelenou lebkou.

Toto je ten malý úryvek a upozorňuji: Nekopírujte!


Taky je u vás tak nádherné počasí? Já doufám, že už vydrží a nezkazí se. Ale miluji ten pocit, když mi sluníčko dobíjí moje baterky a já mám hned více energie. I když je vedro, pokaždé se můžu ochladit zmrzlinou. I když nesnáším 40 stupňová vedra, sluníčko a jaro rozhodně miluji! To snad ale každý, ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Baví Vás váš život? (Jiné odpovědi nejsou :D)

Ano
Ne

Komentáře

1 Leňule Leňule | Web | 30. března 2011 v 16:32 | Reagovat

Taky miluju jaro, teď sem zrovna byla na kole, takovej krásnej jarní den :-)
A moc děkuju za pochvalu :D

2 Lofn Lofn | Web | 1. dubna 2011 v 21:38 | Reagovat

dle toho,co jsem zatím měla možnost přečíst je to zajímavé.píšeš zajímavě,abych pravdu řekla,na 14 let píšeš opravdu dobře-myslím si,že máš talent ;-) rozhodně v tom,co děláš pokračuj
p.s. krásný víkend

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama