Život za život, smrt za smrt

23. března 2011 v 16:08 | Kerol |  Cesta do hlubin mojí mysli
Vím, neměl jsem to dělat, ale copak se to dělá? Vyspal se s mou ženou a to se neodpouští. Jenže, možná, lépe by teď pro mě bylo kdybych ho přesně před třemi dny nezabil. I když se zlomeným srdcem bych měl možnost dále žít. Ale stalo se, co se stalo.
Jakmile jsem je spatřil v naší společné posteli jak si to tam sporstě rozdávají, zařval jsem a skočil jsem na dvůr a hmátl pro tu obrovskou sekeru s lesklým ostřím. V tu chvíli jsem měl mysl zatemněnou vztekem. Ten mladík si myslel, že uteče ale to se spletl. Chytil jsem ho za košily, kterou si teprve nandaval, když chtěl vyskočit malým okýnkem. Vzal jsem sekere a vrazil mu ji přímo do srdce. Žena pištěla až mě bolely uši a tak mě nenapadlo nic jiného než tu cournu také popravit. Ani mě to nebolelo! Možná, že se mi i ulevilo, když jsem je oba zabil ale dnes už tomu tak není.
Stojím a koukám ven přes malinké mřížky v hladomorně. Vidím tak akorát na bosé nohy, které se prohání po náměstí a čekají na mou smrt. Ten grázl mě odsoudil k popravě se slovy "Život za život, smrt za smrt". Jenže já zabil dva lidi, ale to stejně nejde mě zabít a pak zase oživit aby mě mohli opět zabít. A tak mě to čekalo jenom jednou. Stejně si myslím, že kdyby ten grázl co mě odsoudil věděl, jaký to je když vás vaše žena podvede, tak by mě neosoudil.
Čas se vlekl a já byl čím dál tím vzteklejší. Zuřil jsem že jsem takovej hlupák, kterej jim prokázal tu službu a zabil, ale stejně možná bych to udělal zase! Snad ani ničeho nelituju! Ale jestli tu mrchu podkám v pekle, nebo v odčistci, což mě asi stejně po smrti čeká, tak přísahám bohu, že jí uříznu ňadra, aby jimi nemohla oblbovat jiný chlapy.
Přešlapoval jsem z jedné bosé nohy na druhou a stále vyčkával. Na náměstí bylo rozruchu jako o Vánoce. Pak nastal ten okamžik, při kterém si pro mě přišly tři urostlý chlapy co se říkaly "Královská stráž". Papadly mě a odvlekly surově na připravený můstek kde mě měly poravit za moje spáchané činy. Hlavou se mi honila myšlenka, jestli kdybych žil někdy v roce 2000, jestli by mě za vraždu takové coury nechaly popravit. Ale pro mou smůlu, já žiju v týhle zkurvený době a mě nic jiného nečeká.
Musel jsem pokleknout a hlavu mi přirazily k surovému špalku dřeva. Ostatní lidé mě probodávaly očima a dokonce jeden parchant po mě hodil rajče. Nademnou stál kat, měl vypracované chlupaté tělo a přes hlavu červenou kápy. Jeden chlap narvanej do žesnkýho oblečení uvedl krále, kterej si to nakráčel na trůn, přesně na proti mě. Koukal jsem mu přímo do očí a on do těch mých. Další chlap začal dramaticky bubnovat a dav se s napětím utišil. Nastala moje poslední vteřinka. Kat zvedl sekeru. (No jak originální, já zabil je sekerou a tak i mě bude hlava sťata stejnou zbraní.) Naposledy jsem se nadechl a probodl krále očima. Snažil jsem se do toho pohledu dát svou nadřazenost nad ním, rozhodně jsem se chtěl vyvarovat strachu ve svých očích.
"Schnijte v pekle!" zařval jsem a katova sekera mi oddělila hlavu od těla.

Můj názor:
Já si myslím, že v některých případech by ti vrahové zasloužily smrt, a ne žádný pobyt v cele, kde mají televizi a jsou tam jako v hotelu. Třeba toho chlapa co zabil nebohou Aničku, toho bych nechla zabít rovnou. Vždyť život je to nejcenější co máme, a je naše a nikdo, vážně nikdo nemá právo nám ho brát. Ale když už to někdo udělá, měl by pocítit to stejné.
Takový je můj názor, a rozhodně si za tím stojím. Zabiješ, budeš zabit!
(Ještě pro upřesnění :D, ta vražda mu musí být dokázána. Chápete mě, ne? Prostě na tuty to musí být jisté a rozhodně na to by měly být důkazy)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento článek??

Ano.. :D
Ujde :O
Ne!!

Komentáře

1 AnnElfwind AnnElfwind | Web | 23. března 2011 v 16:42 | Reagovat

No jo, ale když někoho odsoudíš k trestu smrti a potom se ukáže, že to byl nesprávný člověk, tak mu život nikdy už nevrátíš. Kdežto když se jedná jenom o doživotí, tak ho pak vždycky ještě můžeš propustit a odškodnit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama