Rendyho život - můj příběh

29. srpna 2011 v 11:30 | Kerol |  Cesta do hlubin mojí mysli
Po dlouhé době, konečně téma týdne na které se mi chce psát. Cože je dobrá zpráva, nebo ne? Asi pro někoho ne. :D

"Můj příběh", první co mě napadlo bylo - Můj životní příběh a tak jsem se ho rozhodla napsat. Ale takový menší detail, bude velice krátký, jelikož můj život ještě nestihl ani stoprocentně začít, jsem teprve na začátku celého toho dobrodružství. Přesto si myslím, že už mám o čem psát...

Jmenuji se celým jménem Karolína -------.
Narodila jsem se ve znamení střelce a v roce 1996. Pěkný rok, ne? Podle mě ano.
Tohle jsou ale zbytečnosti.

Proč vlastně "Rendyho život"?
Tu přezdívku mi vymyslel můj bratr - dvojče. Už několik měsíců možná i let mi říká Rendy. Z počátku taky Karle, ale Rendy mi zůstal. Sice jsem tu přezdívku nenáviděla a do dneška když mi tak říká na věřejnosti tak šílím, ale jedno je fakt. Je to docela originální, ne?

Jako dítě, jsem byla šťastná a na prvním stupni jsem byla děsná! Ano, přiznávám, ale to mi změnilo život a já se otočila o 180 stupňů. Stal se ze mě jiný člověk, který chce pomáhat lidem, chce psát povídky a dokonce i knihy.

Stále ještě čtete tento článek? Pokud ano, máte můj obdiv.

Kdybych tento článek pojala jinak, tak všechny mé příběhy najdete na Ourstories. Jsem tam pod jménem LostAngel.
Ano psaní příběhů je můj největší koníček. Snažím se v něm být dobrá ale je pravda, že mám hodně co dohánět. Miluji vymýšlení příběhů, ráda se vžívám do jiných lidí, do jiných světů abych alespoň na chvíli utekla z toho svého. i když můj život není nejhorší.


Rendy, tedy jako já ví co chce dělat v budoucnu. Chtěl by vydat knihu, možná klidně i víc. Chtěl by pomáhat lidem a dokonce jsme přemýšlela, že bych ve svých osmnácti letech odjela pomáhat do Afriky, ale upřímně asi nejsme holka do nepohody. Rendy by vás taky chtěl poprosit, aby jste ušetřili 30 korun a poslali DMS komokuliv kdo to bude potřebovat. Nemyslíte, že by to šlo? Vždyť je to jenom 30 korun a vy tím pomůžete. Rendy by ale hlavně chtěl žít spokojený život a hlavně mít velikou rodinu. Milujícího manžela děti.


Možná vás článek nezaujal ale tohle je můj příběh. Sice se ještě nerozjel ale doufám, že o mě ještě někdy uslyšíte. A pamatujte, že je na každém z vás jaký si uděláte životní příběh. Je to jenom na vás! Radujte se ze svého života!

Pokud jste to přečetli celé, tak gratuluji a děkuji, že jste si na mě našli čas.

Ps: Můj neoblíbenější herec je ... Johnny Depp! :) Miluju ho!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Looki:D Looki:D | Web | 29. srpna 2011 v 12:15 | Reagovat

Ahoj u mě je párty,přišla bys prosím...

2 Lofn Lofn | Web | 29. srpna 2011 v 15:41 | Reagovat

zase jsem se dozvěděla něco nového... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama