Nadšená

12. října 2011 v 15:17 | Kerol |  Deník
JÁ JSEM TÁÁÁÁÁK MOC NADŠENÁ A ŠŤASTNÁ!

Nejenže jsem si přečetla nádherné komentáře k mé tvorbě na Ourstories, ale také jsem možná vyhrála knížku.

Takže já zpomalím, aby jste to všechno pochytili. Nedávno jsem přidala na web Ourstories tu novou kapitolovku, ale tak to už všichni víte. Jenže, také jsem přidala nový drabble. Pojmenovala jsem ho "Strach z létání" a jako obrázek jsem k němu dala letadlo. Mělo to všechny oklamat. Pokud se chcete taky nechat napálit tak tady prosím.
Napsali my k tomu nádherné komentáře při kterých jsem rudla jako malé rajčátko. Prostě mě to zahřálo u srdce a není nic, co by pisately udělalo větší radost. Navíc mě to motivuje dál a dál.

Další věc, která mě udělala dnes šťastnou. Teda pokud to vyjde.
Napsala jsem do víkendové soutěže a vyhrála jsem knížku dle vlastního výběru, jenže jsem s k výhře přihlásila možná až příliš pozdě. Tak nevím. Prosím držte mi palečky, abych to neprošvihla!
Když já jsem vážně hloupá. Normálně nic nevyhrávám a když zrovna mám štěstí, tak to ještě promarním. Tak uvidím, ale žádný časový limit tam nebyl, tak snad...

No jinak, aby jste viděly, že se umím radovat i když se všechny věc nedaří. Tak třeba jsem dnes dostala 5 z angličtiny. Opravdu, ale já se jenom smála. Smála svojí vlastní hlouposti, protože přece nebudu brečet, to by mě akorát bolela hlava. Já vím, že si to musím opravit, a vím, že se budu muset víc učit, ale brečet nad tím nebudu. To po mě nechtějte! Na to mám až příliš dobrý den!

Doufám, že jste na tom podobně, teda myslím s tou náladou. Doufám, že vy pětky nedostáváte. Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lofn Lofn | Web | 12. října 2011 v 19:15 | Reagovat

tak to gratuluji k výhře :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama