Když má někdo hodného tatínka

1. dubna 2012 v 15:13 | Houp |  Deník
Ani se mě neptejte, jak jsem do teď malovala s temperami. Vzala jsem víčko od krabičky, nakydala jsem tam tempery a bylo... :) Nebylo to nic moc, ale upřímně, zrovna v týhle době se mi nechtělo dávat kolem 170 Kč za jedno blbé prkýnko, které můžu používat jako paletku.

Jenže, když se narodíte do šťastné rodinky, kdy maminka umí skvěle vařit a péct a šít a tatínek je velice šikovný po technické stránce... Proč toho nevyužít! :)

Možná se ptáte, co s tím má, co pečení dělat a já vám to moc ráda povím. Vůec nic, ale chtěla jsem se pochlubit, že moje mamka umí vážně dokonalý perník, vdolečky z tvarohu, medovníky a taky kuře na paprice! Vlastně umí skvěle úplně všechno!

Ale zpět k tatínkovi.
Zrovna předevčírem přišel a povídá mámě: "Hele, tady šéfovi zbyly nějaké ty parkety z podlahy, jestli je nechceme na něco využít."
Jansě, že jsem nemohla zůstat zticha. Prostě jsem vykřikla, že potřebuji paletku. Pak jen stačilo mu namalovat, jak bych to asi chtěla veliký a tak... odešla jsem ven za kamarádkou a tradá! Doma, když jsem se vrátila čekala krásná paletka. Přesně mě do ruky a jak mi sedla!

Tady je:
A možná není úplně dokonalá, ale je moje od tatínka a úplně zadarmo! :*


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama