30. Kladenské dvorky - TOP z mojí tvorby

11. června 2012 v 15:02 | Houp |  Deník

Už je to za mnou...

...druhý červnový víkend za námi a s tím i moje historicky první výstava... a to ještě ke všemu pod širým nebem...


Jak jsem již psala v článku Příprava na dvorky, byla přede mnou moje první výstava mojí tvorby. Řekněme, že jen díky štěstí a osudu se to povedlo. Oficiálně jsem totiž nebyla na seznamu vystavujicích, takže bych měla napsat, moje první oficiální výstava na černo. :DD

Ne nikdo s mojí skromnou tvorbou neměl problém a tak jsem si ukradla kousek z naší zahrádky a rozvěsila obrazy na stěny, desky s návrhy jsem dala na stůl, hned vedle ručně pletených náramků, které bylo možno zakoupit.

Přiznávám, že jsem měla z toho všeho vítr... přeci jen mě čekalo přímé posouzení ze stran návštěvníků. Tady jsem neměla šanci vyhnout se kritice, jak tomu může být ve světě intertetu. Zde šlo o osobní kontakt, kdy se lidé vyptávali, vyzvídali. A zjistila jsem jednu věc... že je to moc příjemné.

Byl to skoro nepopsatelný pocit, když prošel návštěvník a se zájmem si prohlížel mou práci.

Když se pozastavil, uznale pokývl a šel dál.

Nebo když se jeden pán nemohl odtrhnout od jednoho obrazu (I ona má svůj příběh - tempera) a stále opakoval, že tenhle obraz se mu vážně líbí.
"No mě se ale vážně líbí. Ten obraz, se mi opravdu moc líbí. Je dost dobrej... no ten se mi vážně líbí," vycházelo stále dokola z jeho úst. To se mám malá dušička rozskakovala radostí a polichocením.

Lidé mě chválili, přáli mnoho úspěchů do budoucna, přáli mi, aby se mi nařilo na střední škole... malé holčičky vyskakovaly radostí, že kreslím princezny, starší dámy obdivovaly šaty a vzpomínaly na to jaké kdysi byly hubené a podobné šaty milovaly. Zvláště obdivovaly jedny nové, které jsem malovala den před dvorkami... takové krásné, romantické ;)

Ačkoliv letos kvůli špatnému počasí a také díky ještě jedné akci, která se s dvorkami kryla, přišlo mnohem znatelněji méně lidí, ale nevadí. Věrní návštěvníci, kteří se za každého počasí rádi podívají na umění a milují tu skvělou atmosféru, vždy dorazí.

Teď už ale slíbené TOP z mojí tvorby, tedy to, co se podle mého pozorování líbilo nejvíce. Pak pro vás mám nával článků s fotkami ze 30. Kladenských dvorků, takže se máte na co těšit.

3. Šlehačkové šaty2. Těhulka - tempera1. I ona má svůj příběh - aneb temperová dívka s červenými vlasy.
Možná naživo vypadá mnohem lépe než na fotce, protože mi podle názorů zde na blogu nepřišlo, že by se obraz nějak zázračně líbil. :) Kamarádka říkala, že díky rámu obraz ještě více vynikl a tak celkově, to naživo v rámu vypadá lépe.
(Možná bych těm svým patlavýtvorům, měla přestat říkat obrazy, když to je pro ostatní obary určitě urážka)Nálož fotek a dojmů z dvorků ještě dostanete, tak snad se Vám to bude líbit. Nakonec pro mě to je jedna obrovská akce v roce, a tento rok jsem si to užila snad nejvíc, za tu dobu, co se do této akce jako rodina zapojujeme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Baví Vás váš život? (Jiné odpovědi nejsou :D)

Ano
Ne

Komentáře

1 - monika - - monika - | Web | 11. června 2012 v 17:51 | Reagovat

dík :-)

2 Lofn Lofn | Web | 12. června 2012 v 19:35 | Reagovat

tak to ti přeji,že jsi měla úspěch :-)

3 Janet Janet | Web | 17. června 2012 v 11:38 | Reagovat

Moc krásné X). Jsem ráda, že se ti to povedlo,gratuluji X). A ty šaty jsou nádherné, chtěla bych je mít doma XD. :-)

4 Fourette Fourette | Web | 19. srpna 2012 v 1:41 | Reagovat

Jaktože jsem je tam neviděla?! :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama