Filmy & Hudba

Quasimodo - můj názor

30. ledna 2012 v 15:37 | Houp
Zdravím...
a teď se bez velkých řečí přesuneme na muzikálová prkna, která znamenají svět!

Cell blog Tango

28. ledna 2012 v 20:10 | Houp
Asi nejoblíbenější scénou z filmu Chicago je tahle scéna... nevím proč, ale mě se prostě líbí... Všechny to nádherně zahrály, zatancovaly, zazpívaly a prožily...Jenže, jak si tak koukám po YouTube najednou... hele!
Normálně remake na tuto píseň v sestřihu z Disneyho a valila jsem kukadla, jak dokázaly aby takhle sexy písnička byla vystižena i v podaní princezen... Rozhodně to stojí se na to podívat!
Tohle prostě musíte vidět!


Rozhodně bych ráda věděla váš názor na obě videa. =D Jinak mě zítra čeká divadlo Hybernia a představení Quasimodo, moc se těším.
Vaše Houp
(Ps: omlouvám se za tak stručný článek, ale prostě ta videa... nejde k tomu nic říct)

Castel Walls

23. ledna 2012 v 15:24 | Houp
I když v poslední době ztloustla a i když jí teď bulváry dost pomlouvají, stále má nádherný hlas, který já musím obdivovat. Prostě si mě vždycky nějakou tou písničkou získá, asi tak jako tahle. Za dnešek jí slyším už určitě po dvacátý a stále se jí nemůžu nabažit.
A nejkrásnější moment? 0:55 a pak ty co následují dál. =D1 alá 3

15. ledna 2012 v 9:13 | Houp

Určitě znáte červenovlasou zpěvačku Rihannu a taky už nějaký ten čas straý hit, který nazpívala s raperem Eminemem.
Stala se ihned hitem a mě se určitě líbí, ale upřímně mám jí radši v jinačích provedeních.
Tak si poslechněte originál pokud ho neznáte....

Love the way You LieA znáte zpěvačku Skylar Grey?
Nazpívala jeden hit Coming Home, který snad najdete i v archivu tadytoho blogu.
Každopádně tady ta zpěvačka s moc krásným hlasem si přezpívala tuhle písničku a opět to zní úplně jinak.
Musím říct, že Love the way You Lie mám v jejím podání radši než originál.
V jejím podání se mi zdá, že písnička není tak drsná, jako v podání Eminema. Každopádně každý máme jiné názory.
Tak tady opět je...


A do třetice!
O této jsem se dozvěděla nedávno a zpívá jí nikdo jiný než Rihanna se Skylar Grey. Musím říct, že se mi to spojení líbí. Obě mají nádherný hlas a tak se spojení opravdu vydařilo. Teda mě se líbí...
Vy to můžete posoudit zde....


Tak která se Vám líbí nejvíc?

Znáte ještě nějaké jiné verze této písničky?


Dreaming Out Loud

12. ledna 2012 v 15:44 | Houp
Něco pro Vaše ouška ať si taky na chvíli odpočinou oči, když pořád zíráte do svítící obrazovky.

One Republic - Dreaming Out Loud

Buď dál jen můj...

19. prosince 2011 v 16:29 | Houp
Už když se poprvé objevila v Superstar začala jsem jí děsně fandit a pak stačilo aby zazpívala pár písniček a já věděla, že od teď jí už budu poslouchat snad pořád.
(pozn.: asi si říkáte, že můj styl na hudbu je hodně různorodý, od rocku, po epic, symfonic metal a jiné styly, ale nedá se nic dělat, prostě si v každém stylu najdu to svoje)

Něříkám, že se stala mou nejoblíbenější zpěvačkou, ale rozhodně mám ráda její hlas, je takový nezapomenutelný. Takže... nedávno jí vyšlo prvé CD, takže samozřejmě přeji hodně úspěchů a jenom a jenom samé hity.

Pořád se někdo nechytáte?

***

Tak já vám to prozradím...

***

Jde o Gabrielu Gunčíkovou.

Tahle zpěvačka mi vážně sedla no a tak jsem hnedka začala hledat a v jejím prvném CD jsem si hned našla nějakou píseň, která mi sedla.
Tak docela chytlavá je Zůstanu napořád, ale pro mě je snad nejhezší Buď dál jn můj...
Taková menší balada, ale rozhodně krásná.
A vám se líbí?

Být dítětem svíticím

17. prosince 2011 v 18:26 | Houp

Amazing Grace

11. prosince 2011 v 11:49 | Houp

Tak na ty se těším

4. prosince 2011 v 12:12 | Houp
Zrovna včera jsem koukala na nějaké trailery na Youtube a našla jsem několik dobrých filmů, které rozhodně toužím vidět. A jelikož si myslím, že by se nějaké mohli líbit i Vám, tak jsou tady!

Mirror and hunstman


Musím říct, že při zkouknutí tohoto traileru jsem nemohla popadnou dech, je naprosto úžasný! Předem je jasné, že se na film podívám v originálním znění s českými titulkami!
Všechny detaily jsou úžasné a ten lovec! No páni!
Královka je úžasná a i když se vám možná nelíbí Kristen jako Sněhurka, mě to nijak nevadí. Je to zase jiný pohled na ten příběh a bude to více fantasy a více takové bojové. Myslím, že tahle Sněhurka nebude žádná naivní princeznička! Opravdu se na film těším, jako malá!
Rty rudé jako krev, vlasy jak noc temná.
Přines mi své srdce, Sněhurko jemná...

Jinak jsem viděla trailer na Mirror Mirror a moc mě neoslovil! Nelíbí se mi herečka, která tam ztvárňuje Sněhurku, ale toť jen můj názor.
A jaký je ten Váš?

Hugo


Další film na který se vážně děsně těším! Je to film podle předlohy "Velký objev Huga Cabreta". Knihu jsem četla asi tak před dvěma lety. No vlastně jsem si knížku spíše prohlížela, jelikož jde o zvláštní projekt, kdy skoro celá knížka je úžasné namalovaná a vypráví se v obrazech. Musíte mít tedy velmi bujnou fantasii a mysl otevřenou! Jinak je to úžasný příběh a na tenhle film se teda vážně těším!


Iron lady


Na film se těším, protože Meryl Streep je neuvěřitelně hvězdá herečka a v roly Margaret je k nepoznání. Je to film, na který se ráda podívám a rozhodně v originálním znění, protože se mi líbí, jak to celé prožívá! Film je sice podle skutečných událostích a není to žádné fantasy, přesto si myslím, že nebue mít chybu. =D

A na jaké vy se těšíte filmy?

Turning Page - Sleeping at last

30. listopadu 2011 v 13:22 | Houp

Mezery mezi prsty jsou na to, aby je někdo vyplnil.Filmy - J.D.

5. listopadu 2011 v 10:51 | Houp
Filmy Johnnyho Deppa.
Jako jeho veliká fanynka přináším seznam jeho filmů. Nebude to ale jentak obyčejný seznam, který si od někud okopíruju. Doplním tam své poznatky a své názory.
Napřiklad taková hvězdička (*) u filmu bude znamenat, že jsem film ještě neviděla, ale chci se na něj podívat.
Pokud tam bude jedno srdíčko (♥) tak to znamená, že jsem film viděla a docela ušel.
Dvě taková srdíčka (♥♥), to bude znamenat, že film vřele doporučuji.
No a tři strdíčka (♥♥♥) to znamená, že jsem si film úplně zamilovala.
Tak jdeme na to!

1. Noční můra v Elm street - horor ve kterém Johnny debutoval.

2. Střihoruký Edward - roly zvláštního podivína s nůžkami zvládly brilantně (♥♥)

3. Co žere Gilberta Grapea - úžasný film, musela jsem hodně u něho přemýšlet. Je to takový ten psycholigický film, ale rozhodně je skvělý. Vedle Johnnyho si zahrál Leonardo DiCaprio. (♥)

4. Ospalá díra - Horor, který není ani tak horor. S kamarádkou jsme se u něho pořádně nasmály. Příběh o bezhlavém jezdci. (♥♥)

5. Čokoláda - film, který jsem viděla, ale skoro si ho nepamatuju. (♥)

6. Z pekla - myslím, že je to horor. Na film bych se ráda podívala, ale docela se bojím. (*)

7. Piráti z Karibiku (všechny díly) - V roly Jacka ho miluji. (♥♥♥)

8. Hledání Země Nezemě - skutečný příběh o muži, který vymyslel Zemi Nezemi. Je to krásný film a zahrál si po boku Kate Winslet. (♥♥)

9. Karlík a Továrna na čokoládu - kdo tenhle příběh neznal. Famózní výkon v roly Willyho Wonky. (♥♥♥)

10. Mrtvá nevěsta Tima Burtona - sice je to animák, ale prostě kouzelný. Krásný příběh s muzikálovými prvky a nejlepší je jak je každá postavička úplně jiná. (♥♥♥)

11. Sweeny Todd: Ďábelský holič z Fleet Street - trochu brutální, ale krásný muzikál, kde si zahrál po boku Helen Bonhem Carter. (♥♥♥)

12. Imaginárium Dr. Parnasse - (*)

13. Alenka v říši divů - podívala jsem se na něj jen kvůli Johnnymu a Helen B. C. Jejich role jsou skvělé, ale film mě zase až tak neoslovil.

14. Cizinec - hodně zamotaný děj, ale jinak super. Úplně jsem hltala jeho grimasy při hraní. Tady bylo hodně vidět, jak on pohybuje s obličejem a Angelina Jolie je stále stejná. No ale jinak film super. (♥♥)

15. Rango - další animák, který mě ale dost zklamal. Nevím, možná to bylo tím dějem, ale prostě se mi nelíbil.

16. Rumový deník - nejnovější film na který jsme docela zvědavá, ale nevím jestli to bude žánr pro mě. (*)

To je takový můj obrázek na jeho filmy. Možná se v něčem schodnete možná ne, a tak to má být. Já jsem jeho veliká fanynka a on je skvělý herec. Skvěle používá obličejové svaly, dokáže být vtipný ale nijak nenuceně, je charismatický a skvěle zvládá role podivínu.
Rozhodně se těším na další jeho filmy.

Linkin Park - The Messenger

5. listopadu 2011 v 10:13 | Houp

Chci vědět, co láska je...

31. října 2011 v 14:46 | Houp

Docela hodně stará písnička, ale já miluju její refrén. Zkoušela jsem to poslouchat od Mariah Carey ale tam se mi nelíbil ten refrén. Takže tady je... ale jestli můžu poradit - nejlepší je to od 1:30 =D A co vy na ní říkáte?Nebo tady je ta stejná písnička od Wynnony Judd. Taky od ní krásná, má pěkně mohutný hlas.

Anima Doloris - Epic Vocal Music

30. října 2011 v 9:16 | Houp

Soundtracky v mém srdci

19. října 2011 v 11:37 | Kerol
Dnes jsem díky jednomu videjku a pár článku našla svou novou lásku. Novou lásku v hudbě, která se usadila v mém srdci na hodně významném místě. Vždycky jsem milovala soundtracky, ale málo kdy jsem na nějakou narazila. No a teď... teď znám skupiny, které dělají filmovou hudbu a nemůžu se nabažit... Poslouchám to stále dál a dál, ale není se co divit. Magické tóny mě posílají do "Druhého světa"...
Chvíli válčím ve válce s draky, pak jsem zase elfí princezna, která je zamilovaná, pak musím zachránit svět... Vaší fantazii se meze nekladou a já jsem neskonale šťastná, že jsem to našla.
Moc se mi líbí Two Steps from Hell a Estatic Fear... Future World Music...Immediate Music...
určitě najdete ještě další...
(Nějaké info a další super videjka najdete zde - http://spiiiidy.blog.cz)

Můžu vám sem občas dát nějaké videjko a tak, protože si myslím, že by se tahle hudba mohla líbit více lidem. Vždyť komu by se nelíbila hudba od skupin, které nahrály hudbu pro Piráty z Karibiku, Narnii, Tajemného rytíře a tak dále...
A vy nějaké znáte? :)

Jinak tohle je jen pár... vlastně jen milimilinka. Na youtube toho najdete hory a hory a opravdu to můžu doporučit. Já při nějakých zkusím i usínat, abych měla sny plné magie a fantasy.TOP10 - animované filmy

15. října 2011 v 15:58 | Kerol
Menší seznam. Doufám, že se na mě my-tales nebude zlobit. (Odkaz na její blog najdete v oblíbených stránkách) Nechala jsem se malinko u ní inspirovat a sestavila jsem malý seznam mých nejoblíbenějších animáků. Ještě jednou se omlouvám.

10. Příběh hraček
Jedna z postaviček z mého dětství, aneb jak to vypadá, když jsou hračky živé. Můj milovaný Woody.


9. Vzhůru do oblak
Ne že by se mi líbil nejméně, ale jde o to, že jsem u něho brečela. Ze začátku je hodně smutný, vážně hodně smutný ale moc se mi líbí ta jejich láska.


8. Auta
Slavný červený Blesk McQueen.
Stejně jsem ale měla nejradši Bouráka.


7. Doba ledová
Další z mých oblíbených. Sice jsem stále neviděla třetí díl, ale myslím, že to vůbec nevadí. První dva díly jsou moc dobré, a rozhodně mě vždycky dostávala veverka, která chce svůj oříšek.

6. Madagaskar
První díl naprosto zbožňuji. Ale druhý díl podlě mě docela pokulhává.
Ale super složení Melmena, Glorie, Alexa a Martyho.

5. Úžasňákovi
Animák o superodině, který neomrzí.
Vtipné hlášky provází celý film a neznám člověk, který by neznal Pan Úžasňáka.


4. Já, padouch
- Novější animák, který nemá chybu. Je vtipný, roztomilý, napínavý a chvilkama i dojemný.
Pro mě dokonalost a zamilovala jsem si Mimoně.
3. Shrek
Myslím, že k tady k tomu nemusím ani nic psát.
Staly se skutečnou legednou. Jak Shrek, tak Fiona, oslík a kocour. Především oslík a kocour.

2. Hledá se Nemo
Nedávno jsme se musela podívat znova a nemohla jsem skrývat rozčarování. I když to znám zpaměti, stále jsem schopná smíchy brečet a prostě brečet, když je to smutné. Hledá se Nemo bude vždycky místo v mém srdci.
.....

A vyhrává....1. Na vlásku
Ano, je to nová pohádka, ale pro mě ta nejlepší. I když je mi skoro patnáct, stále si zpívám písničky z tohohle filmu/pohádky. Miluji ty hlášky, koně a celkově celý film. Jeden z mála muzikálových animáku, kde se mi líbí přezpívané písničky do češtiny.

Chci

12. října 2011 v 15:20 | Kerol

Naprosto nádherná a hlavně nová písnička. Tak tu vám dnes přináším!
Já sice moc Moniku a Bena moc neposlouchám, ale tahle písnička mě naprosto okouzlila. Hlavně ten text... vždyť... Chci aby mádcera měla stejnou barvu očí... Chci aby můj syn měl jeho hlas... To se mi děsně líbí, protože to bych přesně chtěla. Myslím takovou lásku.
Je fakt, že spojení jejího a jeho hlasu je skvělé, takže vás nechám už jenom poslouchat.
A jaký je váš názor?

Čertova nevěsta

8. října 2011 v 16:47 | Kerol

Ti, kteří mně znají a nebo alespoň něco o mně vědí, tak vědí, že naprosto miluji pohádky. Jak televizní, animované a nebo hrané filmované. Prostě je naprosto miluji. Dokonce je i občas čtu, ale to je teď vedlejší.

Pokaždé, když říkám tátovi, co budou dávat v neděli za pohádku, nezapomenu dodat, že jsem jí už viděla. Na to táta vypálí, že není snad pohádka, kterou bych neviděla. Do této chvíle jsem vždy s hraným rozlobením říkala, že jsem ještě neviděla "Čertovu nevěstu".
Teď s klidem mohu říct, že jsem viděla i tu.
Pro pohádková zblbla jako jsem já, vřele doporučuji ale i těm ostatním.

Můj názor?
Film je úžasně propojen vtipem a nejvíce mě dostala scéna, kdy řeší jestli děti obstarává čáp a nebo sv. Krišpína. V tom se ve filmu ozve, že je za tím vždycky pták. No tomu jsem se musela vážně smát. Nebo mi přišel hodně roztomilý herecký výkon čerta - Karla Zimi.
Pohádka jako taková je moc pěkná, ale je pravda, že jsem viděla i lepší. V některých situacích to bylo snadno předvídatelné, ale tak to už se asi u pohádech budu muset smířit.
Opravdu, plusové body by u mě film dostal za hudbu, prostředí, herecké obsazení a za vtip, a nakonce za obživenou sošku sv. Krišpíny.

Doporučuji shlédnout!

Tady přikládám hudební video od Moniky Bagarové.


Nějaké fotografie...
A co vy? Viděli jste pohádku? Jaký jste si na ni udělali názor?

Lásce na stopě

1. října 2011 v 11:04 | Kerol
Dneškem opět začíná víkend. Jak se na tyto dva dny skoro každý každý týden těší. :D :D A já se ani nedivím.
Sice jsem už dnes stihla uklidit pokoj ale ještě mě pár věcí čeká. Také bych si chtěla číst, taky psát a jít za kamarádkou. Takže toho musím pár stihnout a to ještě nepočítám učení, na které se asi vykašlu.

No ale dneska jsem si všimla, že v televizi na Primě budou dávat film "Lásce na stopě"
Já už jsem ten film jednou viděla a děsně se mi líbil ale nemohla jsem si vzpomenout jak se kruciš jmenuje a najednou koukám a dneska to mají dávat. Tedna doufám, že je to ten stejný film. Ale určitě ano.

Mě se tento film líbí, protože ukazuje, že pokud si je někdo souzený tak se k sobě dostane i kdyby to mělo trvat několik let! Vážně je to super film a moc rády bych vám ho doporučila!
Jo, no sice vím, že to nepatří do sekce Knihy, Filmy a Hudba ale když už píšu tak jenom zdělím, že jsem včera večer napsala drabble, který již můžete najít na Ourstories - Zde!

Jmenuje se Lovec, není to sice nic moc, ale třeba se to někomu zalíbí.

Coming Home

23. září 2011 v 16:52 | Kerol
Přináším vám naprosto úžasnou písničku o návratu domů. I když jste udělali chybu stále máte naději! Pěkná píseň o tom, že doma jsme doma a naděje umírá poslední.
Líbí se vám? Mě se hodně líbí text ale hlavn skvostný hlas Skylar Grey, která má vážně podle mě talent a je radost jí slyšet.


Willow

29. srpna 2011 v 13:31 | Kerol
Asi každý z vás zná herce Willa Smitha. Možná jste také slyšeli o jeho synovi Jadenu Smithovi z filmu Karate Kid. Ale slyšely jste o jeho dceři Willow?
Jestli ano, tak to je dobře.
Že ne?

Tak to změníme!

Tahle holčina se narodila v roce 2000. Takže je vám asi jasné, že jí je deset a bude jí jedenáct let. Tahle malá holka je odvážná, proslavila se sama a nepoužila k tomu slávu rodičů ani bratra. Tahle holka se stala ikonou a je dost dobře oblékaná. Možná by jí člověk mohl přirovnat k LadyGage (nevím jak se to skloňuje) ale to by se pletl.
Možná je extravagantí ale rozhodně je jiná. Je drsná, přest hodná.

Já o ní slyšela teprve dneska u Oprah na TV prima Love. Docela se mi líbí její styl.
Je to malý objev ve stylu pop. Neobyčejné módní cítění, extravagantní stylingy, sebejisté vystupovaní, neuvěřitelná přirozenost a hlas, který evokuje dojem, že před sebou máte menší verzi Rihanny, jsou argumenty, které Willow prorokují vesmírnou budoucnost.

Tady přidávám fotky a dokonce i její hit - Whip my Hair, který podle Willow je i o tom, že máme být takový jací jsme.
Adele - Someone Like You

22. srpna 2011 v 9:37 | Kerol
Musela jsme sem dát tuhle písničku, protože je podle mě naprosto úžasná. Nádherně uklidňuje a příjde mi, že je taková vzpomínková. Co si o ní myslíte vy? Nazpívala jí Adele. Adele má nádherou barvu hlasu a díky ní je to dokonale procítěné. Moc krásné to je od 2:50 ale když si jí poslechnete celou zjistíte, že je vážně krásná.

Sam Tsui II.

18. srpna 2011 v 17:23 | Kerol
Ahoj, zase přináším videoklip od Sama Tsuie a to z jednoho prostého důvodu. Tedy vlastně ze dvouch. Za prvné se mi ta písnička líbí a za druhé...
No pusťte si to a koukněte se na toho druhýho kluka, který se tam objevuje jen zřídka. Ten co tam vyvádí ty divné zvuky. :D No není roztomilej? No fakt? :D Vždyť je úplně k sežrání, veliký oči a správně praštěnej. :D :D
Tak se podívejte když mi nevěříte!

Sam Tsui

17. srpna 2011 v 10:31 | Kerol
Ti, kteří se rádi projíždíte po You Tube asi znáte Sama Tsuie. Je to podle mě nadaný zpěvák, který rád přezpívává písničky od slavných i méně známých zpěváků a nakonec z toho zvnikne něco moc pěkného. Já sama ho znám už asi rok a občas si ráda poslechnu to co nazpíval a vám to doporučuji taky. Je vážně moc fajn. :D
Tady dávám jednu "Just a Dream", kterou nazpíval s Christinou Grimmie. Někdy dám zase jinou, ale tahle je rozhodně super, stojí za poslechnutí. :D

loca

5. srpna 2011 v 9:33 | Kerol
Přidávám pěknou písničku s tanečními rytmy od Shakiry. Určitě jste jí už slyšely mnohokrát ale já jsem jí musím dát, jelikož se mi moc líbí. Je svižná, pestrá a navíc je to od Shakiry.
Tak snad se vám bude líbit.

 
 

Reklama