Nadpřirozeno

Cris Ortega

14. srpna 2011 v 18:26 | Kerol
Tady přináším po dlouhé době další nadpřirozené obrázky od jednoho umělce jménem Cris Ortega. Teď už se jenom kochejta tou krásou. Taky bych to chtěla umět!

Soa Lee

13. března 2011 v 14:37 | Kerol
Do rubriky /Nadpřirozeno/ přínáším další článek ale není to nic o magii ale o kouzelných obrázcích. Protože tyhle jsou opravdu magické. Jejich autorem, tedy v tomto případě autorkou je Soa Lee a má mnoho a mnoho takto krásný obrázků a já se snažila vybrat ty nejlepší. Co na ně říkáte?


Čarodějky

4. února 2011 v 15:21 | Kerol
Nevím jak vy ale já miluji nadpřirozeno, všechny ty víly, elfy, mýtická zvířata ale hlavně čarodějky!
Třeba moc ráda se hledám jejich obrázky na googlu :D

Pro mě jsou čarodějky něco úžasného! Umějí kouzlit, vařit lektvary a zachraňovat nevinné!
Podle jednoho filmu, prý čarodějové a čarodějky využívají 100% mozku :D
Víte moc ráda bych začala psát příběhy o čarodějkách, a tak mě tak napadlo, začnu sem do rubriky nadpřirozeno dávat informace, které zjistím o čarodějkách i když vím, že je jich všude plno ale přece jenom mi to nedá :D

A co že tady všechno můžete očekávat?
Význam čarodějek, historie, čarodějky ve filmech a seriálech, v literatuře, a dokonce i kruté kladivo na čarodějnice! O tom mám i vystříhnutý článek a samotné mi běhal mráz po zádech :O

A o co bych vás ráda poprosila?
Neměli by jste pro mě nějaké užitečné informace nebo odkazy? Byla bych vás moc vděčná :D
Magic

Nádherné fantasy obrázky

9. prosince 2010 v 12:17 | Kerol
Ahojky,
k těmto obrázkům není třeba žádné komentáře z mé strany :D

Fantasy krajina
Drak a krásná dívka
Drak
Fantasy
Winter fairy
Tak co líbily? 

Záhadně krásné a tajemné

6. listopadu 2010 v 14:27 | Kerol*
Ahojky,
ani nevím proč jsem tento článek zařadila do Nadpřirozena, když to sním nemá co dělat ale ve skutečnosti, jsou tyto obrazy plné magie, kouzel, záhad a tajemství, proto jsem se asi tak rozhodla.

Ráda bych Vám představila dvě umělkyně. Je to Victoria Frances a Katarina Sokolova.
Narazila jsem na ně náhodou ale můžu říct, že jejich obrazy miluji! Jsou velice krásné, záhadné a tajemné a prostě mě neomrzí se na ně dívat.

Victoriino jméno znám déle ale to vůbec nevadí. Victorie pochází ze Španělska a Katarina z Ukrajiny. Obě ale mají něco společného - TALENT!

Jejich obrazy jsou nejčastěji využívány jako puzzle takže i Vy jej můžete mít doma. Já bych si je moc přála ale zatím jsem se neodhodlala si je koupit a navíc nevím jak bych si je potom dala.

Ale nebudu to zdržovat, víc než slova řeknou obrazy sami, takže napište svoje pocity z obrazů.

Victoriiny obrazy:
victoria frances 1
Victoria Frances 2
Victoria Frances 3

Katariiny obrazy:
Chio-chio-san
Katarina Sokolova

Magic

Věříte snům?

13. srpna 2010 v 17:40 | Kerol
Věříte snům? To je titulek i otázka na vás. Já nevím jestli tak úplně věřím svým snům. Říká se že sny jsou poslové z vašeho podvědomí. Vycházejí z našeho podvědomí, kde jsou smazány hranice mezi minulostí, budoucností a současností, a kde logika ztrácí svůj význam. Takže vlastně sny jsou občas odpověď na vaše otázky, které si ale nedokážete a nechcete položit.
Nevím zdali tomu mám věřit ale jedna věc je mi nad slunce jasná a to že miluji snění. Vždy se dostanu do krásného světa a sním o životě. Nevím jestli sny jdou vědomě ovlivnit ale kdo ví? 
Když mám krásný opravdu krásný sen, většinou ráno polehávám v posteli a domýšlím svůj sen. Nesnáším zlé noční můry ale i ty patří ke snění a hlavně myslím,že to je takový radar, který nás varuje před něčím špatným co se stalo nebo se stane :O
Zrovna dneska jsem vstala a domýšlela jsem si svůj sen (skoro půl hodiny :D). O čem byl sen vám nepovím ale rozhodně vím co mi chtěl říct a to že chci aby mě měl někdo skutečně rád (myslím jako partner :D). Byl to sen o lásce (o spoustě lásky :D). 
A co vaše sny? Jestli chcete abych zveřejnila váš příběh se snem,klidně napište na KaoolinQua@seznam.cz
a já zveřejním váš příběh :D
Někdy zase napíšu o svých snech :D
 
 

Reklama